۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری دفتر منابع انسانی و تحول اداری
صفحه اصلی
1400/05/13 برگزاری سومین جلسه شورای اداری استان در سال جاری با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور
برگزاری سومین جلسه شورای اداری استان در سال جاری با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور

سومین جلسه شورای اداری استان در سال جاری با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس جمهور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی ؛ معاونین استاندار و کلیه مدیران استان، نشست رئیس جمهور با مدیران ارشد دولت تدبیر و امید را همراهی نمودند.
دکتر روحانی ،راه نجات کشور را اعتدال و تعامل سازنده خواند و گفت: امروز بعد از هشت سال تجربه بازهم تکرار می‌کنم، اعتدال در داخل و خارج تعامل سازنده در داخل و خارج، با افراطی گری ما به جایی نمی رسیم، با چنگ انداختن به صورت همدیگر به نتیجه نمی‌رسیم، با تخریب همدیگر و هتاکی نسبت به یکدیگر نمی توانیم کشور را به پیشرفت برسانیم.
وی تصریح کرد: باید به این نتیجه برسیم که دوران تندروی و افراطی گری به پایان رسیده، بعضی فکر می‌کنند تازه ‌آغاز شده اشتباه می کنند، راه اعتدال است. در طول این هشت سال جناح‌های مختلف اختلاف سلیقه داشتند اما هر دو جناح به‌ آینده امیدوار بودند.
روحانی اضافه کرد: شرایط امیدواری در هشت سال در فراز و نشیب دولت یازدهم و دوازدهم تقلیل نیافت من به ملت عرض می‌کنم کشور یابد توسعه پیدا کند و باید به اوج برسد. کشور باید کشوری الگو برای منطقه و جهان باشد. یکی از راه‌های اصلی آن، تعامل سازنده با همسایگان، دوستان و جهان است.
رئیس دولت تدبیر و امید گفت: چطور توانستیم هفت قطعنامه خطرناک را از سر ملت ایران برداریم، این کار کار آسانی نبود،کاری که وزیر خارجه و فعالان در مذاکره پیمودند، راه ساده ای نبود، من می دانم چقدر دشوار است.
وی اضافه کرد: ما قطعنامه را برداشتیم. قطعنامه 2231 خط بطلان بر هفت قطعنامه فصل هفتی کشید این کار باور کردنی نبود، کمتر کسی بود که باور کند این قطعنامه‌ها برداشته می شود. این اراده ملت ایران و تلاش و تدبیر در سایه امید ما را به ثمر رساند. البته مقام معظم رهبری در همه مراحل ما را هدایت و حمایت کرد ودر این جای بحث نیست.مردم در صحنه بودند.
روحانی خاطرنشان کرد: در وسط مذاکرات وزیر خارجه ‌آمریکا به یکی از مقامات ما گفت من وقتی استقبال مردم اصفهان را از روحانی در تلویزیون دیدم، قدرت این دولت را دیدم،‌استقبال مردم اصفهان در دولت یازدهم، در میدان نقش جهان، دنیا را تکان داد البته بقیه استان‌ها همین عظمت را آفریدند. مردم در صحنه بودند و حمایت کردند و در روزهای پیروزی و موفقیت کف زدند.
رئیس دولت تدبیر و امید اظهار کرد: حالا کسی ممکن است بگوید در تعامل سازنده اگر شما 100 خواستید به 90 رسیدید من می گویم همیشه این طور است هیچ کس در تعامل با کشورهای جهان به 100 نمی‌رسد، چون طرف مقابل هم دنبال منافع خودش هست.
شایان ذکر است؛ در این جلسه دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، وزیران نفت،دادگستری و رئیس سازمان انرژی اتمی نیز به ایراد سخن پرداختند.

تعداد بازدید: 409
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal