۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری دفتر منابع انسانی و تحول اداری
صفحه اصلی
1398/04/13 دومين جلسه كميته پژوهش استان برگزار گرديد
دومين جلسه كميته پژوهش استان برگزار گرديد

دومين جلسه كميته پژوهش استان با حضور اعضاي كميته در محل دانشگاه بيرجند برگزار گرديد.

اكبري راد معاون دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري استانداري با تشريح آيين نامه جديد تشكيلات و وظايف كارگروه ذيل شوراي برنامه ريزي و توسعه استان به كارگروه آموزش، پژوهش، فناوري و نوآوري اشاره كرد و گفتدر اين كارگروه وظايف مهم و مؤثري بر عهده اعضاء گذاشته شده كه اگر براي اجرايي شدن وظايفمان تلاش كنيم تاثير بسياري بر توسعه استان خواهد داشت.

وي بر تشويق و ترغيب دانشجويان استان به نيازمنديهاي استان براي توسعه تاكيد كرد و گفت: اگر تحقيقات و پژوهش هاي دانشجويان را به اين سمت سوق دهيم در پيشبرد اهداف استان موثر خواهد بود.

اكبري راد با تاكيد بر اقدام به تحقيق جامع از توانمنديهاي بالقوه و بالفعل استان توسط جامعه دانشگاهي، علمي و تحقيقاتي استان گفت: برقراري ارتباط دانشگاهها با بخش كشاورزي، خدمات و صنعت ضروري است.

در اين جلسه كه ميزان پيشرفت 21 طرح مصوب سال گذشته بررسي شد؛ آقاي آموزگار معاون سازمان مديريت و برنامه ريزي استان به ابلاغ اعتبارات 1 % پژوهشي استان به صورت تجميع در سال 98 اشاره كرد و اظهار كرد: بايستي تلاش كنيم تا به موقع فرآيند ارسال و ثبت پژوهش ها در سامانه هاي مربوطه انجام پذيرد.

دكتر نجفي معاون پژوهشي دانشگاه بيرجند نيز با اشاره به اينكه 15/5/98 آخرين مهلت ارسال طرح هاي پژوهشي دستگاهها اجرايي به كميته پژوهشي استان است؛ خواستار ارسال طرح ها در موعد مقرر و حضور فعال اعضاء در بررسي طرح ها شد.
تعداد بازدید: 42
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal