۱۳۹۸ سه شنبه ۲۳ مهر
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری دفتر منابع انسانی و تحول اداری
صفحه اصلی
1398/04/19 اجراي طرح كوهورت آينده نگر  استانداري خراسان جنوبي
اجراي طرح كوهورت آينده نگر استانداري خراسان جنوبي

در جلسه اي كه با حضور قاسم زاده مدير كل دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري و دكتر ميرمقدم مدير پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي استان و جمعي از كارشناسان برگزار گرديد در خصوص اجراي طرح كوهورت آينده نگر اتخاذ تصميم شد.

اعظم قاسم زاده مدير كل دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري به تأثير آموزش بويژه اجراي طرح هاي پيشگيري و توجه به سلامت كاركنان به شعار پيشگيري مقدم بر درمان اشاره كرد و گفت: ضرورت دارد علاوه بر ادامه آموزش هاي اختصاص داده شده به كاركنان و لزوم توجه به سلامت روح و روان و جسم كاركنان اقدام مناسبي داشته باشيم.

دكتر مير مقدم با اشاره به طرح كوهورت به بررسي وضعيت جسماني تمام كاركنان بالاي 35 سال سن در ادارات اشاره كرد و گفت: اين طرح با همكاري استانداري و در بين كاركنان اين مجموعه اجرايي خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه در اين طرح فني داده هاي گردآوري شده از طريق خوداظهاري افراد، براي مطالعه وضعيت سلامت كاركنان پرسشنامه هاي تغذيه، خواب، فعاليت هاي بدني و .... در اختيار افراد قرار مي گيرد و ضمن اجراي طرح تن سنجي افراد، آزمايش كامل از افراد اخذ و وضعيت بدني كارمند طي يك سال رصد و كنترل خواهد شد.

در اين جلسه مقرر شد در خصوص تامين تامين اعتبار و برنامه ريزي اجراي طرح از طريق دفتر برنامه ريزي، نوسازي و تحول اداري با همكاري دفاتر ذيربط در استانداري پيگيري و اقداماتي صورت پذيرد.
 
 
تعداد بازدید: 30
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal