۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری دفتر منابع انسانی و تحول اداری
صفحه اصلی
1401/02/22 استفاده شخصی از خودروهای دولتی، ممنوع
استفاده شخصی از خودروهای دولتی، ممنوع
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد: استفاده شخصی از خودروهای دولتی، ممنوع است.
ناصری با تأکید بر این مطلب در جلسه شورای اداری استان که به ریاست استاندار برگزار شد، خاطرنشان کرد: حسب تأکید استاندار، حضور و سکونت مدیران در محل خدمت به جهت خدمات مطلوب تر و بهتر الزامی است .
وی ادامه داد: طبق قانون استفاده شخصی مدیران از خودروی دولتی ممنوع است اما گاه گزارشاتی مبنی بر عدم سکونت و نیز تردد مدیران با خودروی دولتی می رسد که اصلاً قابل تحمل نیست.
به گفته وی؛ آن چه از مدیران توقع داریم این است که ضمن پاسخگویی بموقع به مکاتبات، سلسله مراتب اداری را نیز در این موضوع، مدنظر داشته باشند.
معاون استاندار با اشاره به فرا رسیدن فصل گرما، متذکر شد: رعایت صرفه جویی در مصرف آب و برق از نکته های مورد تأکید در این ایام است، لذا این موضوع باید به همه واحدهای تابعه نیز ابلاغ شود.
ناصری ادامه داد: با توجه به مصوبات شورای عالی فضای مجازی و شورای تأمین، همه مدیران مکلف می باشند نسبت به امن سازی زیرساخت های اطلاع رسانی حوزه کاری خود اقدام نمایند.
وی، اقدامات برخی دستگاه ها در این زمینه را قابل تقدیر خواند و گفت: برخی هنوز در این زمینه اقدام مؤثری نداشته اند که در شورای اداری بعد، گزارش آخرین اقدامات ارائه خواهد شد.
به گفته وی؛ موضوع تکریم ارباب رجوع، حضور مدیران در مرکز سامد و پاسخگویی به مطالبات مردمی از نکات مورد تأکید در دولت است که باید مورد توجه مدیران قرار گیرد.
تعداد بازدید: 132
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal