۱۴۰۱ جمعه ۳۰ ارديبهشت
English
دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت دفتر برنامه ریزی، بودجه و تحول اداری دفتر منابع انسانی و تحول اداری
صفحه اصلی
1400/09/09 آیین معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی
آیین معارفه استاندار جدید خراسان جنوبی
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ در این مراسم جواد قناعت به عنوان استاندار جدید خراسان جنوبی معرفی شد.
این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند، رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرماندهان نظامی، انتظامی و امنیتی، مدیران کل ستادی و استانی، فرمانداران، بخشداران، نخبگان و جمعی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران برگزار شد.
دکتر وحیدی وزیر کشور، حکم انتصاب جواد قناعت به سمت استاندار خراسان جنوبی را اعطا نمود.
در متن این حکم که به امضای رئیس جمهور رسیده، چنین آمده است؛ " با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ 3 آبان ماه 1400 هیئت محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت استاندار خراسان جنوبی منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فسادستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره‌گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و پیشرفته و رفع فقر و تبعیض کوشا باشید.
مجاهدت مستمر برای توسعه عادلانه و نوسازی زیرساخت‌های استان، پشتیبانی و مانع‌زدایی از امر تولید، استفاده از فناوری‌های نوین در حوزه کشاورزی، دامپروری، اکتشاف و بهره‌برداری مناسب از منابع معدنی و اهتمام ویژه به توسعه صنایع دستی و گردشگری در تعامل بایسته و مستمر با تمامی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای انقلاب اسلامی و استفاده حداکثری از ظرفیت نخبگان در حل مسائل و جوانان کارآمد و انقلابی استان در مناصب مدیریتی مورد تأکید می‌باشد.
توفیقات آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، خدمت‌رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم".
شایان ذکر است: طی این مراسم از تلاش های 13 ماهه حمید ملانوری تقدیر و جواد قناعت به عنوان استاندار جدید خراسان جنوبی معرفی شد.
تعداد بازدید: 780
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal